ETICKÝ KODEX

Tantrická masáž je dnes již samozřejmou součást kultury těla a duševního zdraví. Staráme se především o Vaši celkovou spokojenost a také o to, abyste od nás odcházeli nabiti pozitivní energií. Vaše soukromí je pro nás záležitostí osobní důvěry, vážíme si Vás, a proto splňujeme veškerá zákonná nařízení ČR. Řídíme se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. A také striktně dodržujeme pravidla stanovená zákonem č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů.

Co je pro naše masérky důležité?

Porozumění, tolerance, oboustranná důvěra a respekt. Aby každá masérka ke každému klientovi přistupovala s láskou a empatií. Prostě vytvářejme všichni společně krásné prostředí a atmosféru plnou vzájemné úcty. To vše s jediným cílem, zprostředkovat intenzivní prožitek tady a teď, prožít si naplno svou přítomnost.

Vždy si nejdříve s klientem promluvíme...

Navodíme vědomý prožitek z přítomného okamžiku.

Před zahájením procedury hovoříme s klientem a rozpoznáváme, co od masáže nebo doplňkové služby očekává. Rozhovor je plně v dikci masérky, navozuje atmosféru a zjišťuje potřeby klienta tak, aby následná masáž byla plně ve prospěch klienta.

Pak je klient provázen tantrickým rituálem, učí se hlubšímu vnímání vlastního těla a tělesných prožitků. Masérka může v rámci celostní filozofie Tantry zahrnout masáž intimních partií a anální oblasti. Dosažení orgasmu však není účelem tantrické masáže a mezi masérkou a klientem nikdy nedochází k žádné sexuální aktivitě.

Masérka má právo i povinnost odmítnout službu v případě, že by ohrozila klienta nebo sebe na zdraví (nachlazení, vyrážky nebo možnost infekčního onemocnění).

Klient může v průběhu procedury požádat o přizpůsobení masáže. Masérka pak ráda další průběh masáže upraví, pokud to není v rozporu s pravidly etického kodexu nebo na úkor zdraví klienta.

Pokud klient požaduje v průběhu masáže pohlavní styk, orální či anální sex nebo je agresivní, má masérka právo okamžitě ukončit masáž.

Víme, že informace je neméně důležitá, jako procedura samotná...

Ulehčíme životní rozhodnutí pro změnu.

Klient dostává zásadní informace o tantrické filozofii, o veškerých jejích aspektech a o pozitivních stavech, kterých hodláme masáží dosáhnout. Klient je vždy předem informován o průběhu masáže, o technikách a eventuelně použitých prostředcích.

Aby proces předávání energií fungoval, je nutné u obou stran dodržování určitých pravidel...

Zajistíme skvělý chod všech procedur.

Klient se po plném informování plně oddá procesu pod odborným vedením masérky. Masérka vždy nastaví ten nejvhodnější proces pro předávání energetických toků. Klient nebude požadovat žádnou sexuální aktivitu.

Zpracování důvěrných informací a osobních údajů

Vážíme si svých klientů a chráníme je.

Při procedurách je vždy zachována ochrana soukromí klientů. Veškeré údaje jsou řešeny v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (GDPR).

Dodržování hygienických pravidel

Vytváříme prostor pro duševní i tělesné zdraví.

Masérka vždy patřičně zachovává osobní hygienu před masáží, dodržuje předepsané hygienické standardy a má pro klienta schválené masážní oleje, kosmetické prostředky či vonné esence. Klient pro znásobení svého prožitku využije možnosti si před masáží dát sprchu.

Profesionální a vstřícné jednání

Uvědomujeme si důležitost naší profese.

Naše masérky jsou pravidelně školeny právě pro zvyšování kvality poskytovaných procedur. Zajistíme takové prostředí, aby klientovi nic nebránilo užít si proceduru. S klienty jednáme vždy s respektem a úctou. Jsme empatičtí a svým klientům poskytujeme možnost se nám svěřit. Pomáháme radou.

Obchodní podmínky   GDPR


Pro rezervaci volejte:
  +420 776 487 273

Pro další informace napište:
  info@tantrarelax.cz

Navštivte naše salóny:
  Brno a Jihlava

Tantra & Relax
© 2024 Tantra & Relax, s.r.o.