SLUŽBY

TANTRA | NURU | RELAX | VOUCHERY


TANTRA  |  NURU  |  RELAX  |  VOUCHERY


Sluzby01
Sluzby02

TANTRICKÁ MASÁŽ

Intenzivní a smyslná masáž celého těla - Tantrická masáž. Uvolňuje napětí, stres a hluboko uložené bloky. Působí blahodárně na celý organismus, relaxuje tělo i duši a harmonizuje lidský energetický systém. Tantrické masáže jsou rituálem, kdy díky tělesné smyslnosti přijímáte a prohlubujete svou životní energii, naleznete uvolnění a jste plni vzrušení. Tento intimní rituál lze také chápat jako cestu k vlastnímu sebepoznání a sebelásce. Prostřednictvím kultivace sexuální energie rituálně sladíme mysl a tělo do jednoho nebeského celku tak, abyste zažili pocity štěstí, euforie a plné harmonie. Tantrická masáž, to je smyslná krása přítomného okamžiku. Tantrická masáž, to jsou laskavé a vědomé doteky. Tantrická masáž, to je nalezení a přijetí sama sebe.


Pro muže

Pro muže Tantrická masáž udržuje sexuální energii v neustálém proudění. Jde o oslavu mužské energie skrze láskyplný dotyk. Obnovte svou životní sílu a načerpejte zdroj inspirace. Tantrická masáž může pomoci řešit problémy s erekcí a předčasnou ejakulací. Probudíme Vaše smysly a přineseme Vám hluboký spirituální prožitek.

Masáž lingamu je nádherná smyslná bezolejová masáž, při které se každý muž doslova rozplývá potěšením. Průběh celé masáže probíhá pouze na přední straně těla a zaměřuje se hlavně na oblast třísel, stehen, podbřišku a celého lingamu. Součástí masáže je také krátký tantrický rituál vleže, při kterém se každý maximálně uvolní a příjemně se na masáž naladí.

HOT TIP Doporučujeme si k této masáži vybrat z Doplňkové nabídky. Pro maximální prožitek zvolte balíček VIP MUŽI.

MUŽI

2000 Kč

60 minut

2700 Kč

90 minut

3400 Kč

120 minut


600 Kč

+ dalších 30 minut

LINGAM

1700 Kč

30 minut

2400 Kč

60 minut

ČTYŘRUČNÍ

3000 Kč

60 minut

4100 Kč

90 minut

5100 Kč

120 minut


900 Kč

+ dalších 30 minut

VIP MUŽI

6100 Kč

s jednou masérkou

9000 Kč

se dvěma masérkami

  Masáž 150 minut
  Perličková koupel
  Libovolný výběr doplňků
  Ovocná mísa
  Láhev šampaňského


Rezervace   Dárkové poukazy

Pro ženy

Pro ženy Tantrická masáž, to je léčivý vstup do citlivého světa ženské sexuality. Rituálně navozuje hluboké uvolnění, sebepřijetí a lásku k sobě samé. Žena masérka zná citlivou podstatu ženského těla, a díky tomu umí navodit kýžený stav pozvolného plynutí ženské sexuální energie. Nebojte se být hýčkána.

HOT TIP Pro maximální prožitek zvolte balíček VIP ŽENY.

ŽENY

2700 Kč

90 minut

3400 Kč

120 minut

4000 Kč

150 minut


600 Kč

+ dalších 30 minut

VIP ŽENY

6300 Kč

s jednou masérkou

9300 Kč

se dvěma masérkami

  Masáž 180 minut
  Perličková koupel
  Kosmetický balíček
  Libovolný výběr doplňků
  Ovocná mísa
  Láhev šampaňského


Rezervace   Dárkové poukazy

Pro páry

Pro páry Tantrická masáž, to je rituál prohlubující vzájemnou důvěru. Sdílení společného intimního prožitku a umocněná sexuální energie pozitivně působí na upevnění a oživení vztahu. Tento tantrický rituál bude inspirací pro Váš milostný život. Během něj vnímáte nejen sebe, ale také energii svého partnera. Otevřete své tělo i duši a prolněte svou sexuální energii s partnerem.

PÁRY

4900 Kč

90 minut

6100 Kč

120 minut


Rezervace   Dárkové poukazy

Pro manažery

Pro manažery Tantrická masáž umožňuje smyslnou relaxaci a znovunabytí energie. Vyčerpávající práce a stresové prostředí si po čase začne vybírat svou nezbytnou daň. Rituální masáž celého těla s laskavými doteky na hlavě a šíji odbourává hluboké bloky a harmonizuje celé tělo. Uvolněním a směřováním sexuální energie pak navodíme harmonizující stav duše i těla, který je tak potřebný pro manažerské rozhodování.

HOT TIP Tantra masáž 90 minut + Perličková koupel + Antistresová masáž hlavy a šíje

Rezervace   Dárkové poukazy

Pro skupiny

Pro skupiny Tantrická masáž harmonizuje vztahy u jednotlivců v rámci skupiny. Pro posílení energie a vzájemných vztahů lze využít společný tantrický rituál. Je možno takto pojmou netradiční teambuilding, rozloučení se svobodou nebo narozeninovou oslavu. Sexuální energie tak bude umocněna pro všechny zúčastněné a výsledkem bude harmonizující společenství se společným rituálním prožitkem. K dispozici jsou tři masérny v každém salónu.

HOT TIP Tantra masáž 90 minut + Mycí rituál + Body to Body

Rezervace   Dárkové poukazy


DOPLŇKOVÁ NABÍDKA K TANTRICKÝM MASÁŽÍM

 • Perličková koupelPerličková koupel

  + 1000 KčJedná se o společnou koupel, kde vám masérka či masér jemnými doteky prohladí v horké voňavé vodě úplně celé tělo. Je to velice příjemný uvolňující zážitek, při kterém se budete cítit jako znovuzrození. Můžete si zvolit, zda koupel budete chtít před nebo po masáži. Tuto koupel nabízíme pouze u masáží trvajících od 90 minut. Délka koupele je dána délkou masáže.
  Pro páry je koupel bez masérky, zahrnuje ovocnou mísu a láhev šampaňského a k času masáže se přičítá 60 minut navíc.

 • Mycí rituálMycí rituál

  + 500 KčJeště před začátkem masáže je možné si u nás celkový zážitek zpříjemnit mycím rituálem, který spočívá v tom, že vás masérka při sprchování hýčká od začátku až do konce. Zároveň vás umyje osvěžujícím sprchovým gelem nebo peelingem, který vaši pokožku krásně zjemní a před masáží zcitliví.

 • Body to BodyBody to Body

  + 500 KčMasáž tělo na tělo, kdy masérka či masér nepoužívá při masáži pouze ruce, ale i další části svého těla. Masáž je o to intenzivnější.

 • Masáž prostatyMasáž prostaty

  + 500 KčMasáž prostaty je zdraví prospěšná a pro mnohé muže velice vzrušující. Pomáhá také při léčbě hemeroidů, po operacích, odstraňuje psychické napětí a udržuje prostatu zdravou.

 • Dvojitá masáž lingamuDvojitá masáž lingamu

  + 500 KčPři klasické tantrické masáži je masáž lingamu vždy zahrnuta a nejintenzivnější je v závěru masáže. Při zvolení dvojité masáže lingamu, masáž probíhá hned na začátku, čímž se každý hned zbaví napětí a celkový proud energie je po celou dobu masáže ještě silnější. Masáž lingamu poté probíhá i ke konci masáže.

 • Zpětná masáž masérkyZpětná masáž masérky

  + 500 KčPokud toužíte krásné pocity z masáže masérce opětovat, i toto je v našem salónu možné. Jedná se o zpětnou masáž masérky. Vždy je ovšem nutné si před masáží s masérkou domluvit, jak bude tato zpětná masáž probíhat. Masáž by vždy měla být provedena v souladu s naším etickým kodexem a s respektem a úctou k osobním hranicím masérky.

 • Antistresová masáž hlavy a šíjeAntistresová masáž hlavy a šíje

  + 500 KčVelice uvolňující masáž hlavy, krku, ramen a horní části paží. Celková masáž je velmi léčivá a zbavuje stresu. Tuto masáž nabízíme pouze u masáží trvajících od 90 minut a více a délka masáže je 30 minut.

 • Lávové kamenyLávové kameny

  + 500 KčProvádí se pomocí speciálních masážních hmatů a teplých lávových kamenů. Celé tělo se díky tomu krásně prohřeje a zrelaxuje. V rámci tantra masáže se masírují lávovými kameny i intimní partie. Tato masáž je velmi příjemná a je příjemným zpestřením tantrické masáže zejména pro pány.

 • Masáž Lomi LomiMasáž Lomi Lomi

  + 500 KčMasáž ztuhlých svalů zad a šíje. Lomi Lomi je speciální masážní technika využívající nejen prstů a dlaní, ale i předloktí. Díky své rytmice a provedení má vysoký terapeutický a relaxační účinek.

 • Relaxační masáž plosek nohou a rukouRelaxační masáž plosek nohou a rukou

  + 500 KčPříjemná masáž, která vychází ze skutečnosti, že se na chodidlech a dlaních nachází mnoho plošek a bodů, které jsou nervovými drahami propojeny s určitou částí těla nebo orgánem. Po masáži se budete cítit odpočatí, uvolnění a plní energie, jako kdybyste absolvovali masáž celého těla. Tuto masáž nabízíme pouze u masáží trvajících 90 minut a více. Délka masáže je 30 minut.


Na vyžádání je možné poskytnout masáž na masážním lehátku.


MAGIC NURU MASÁŽ

Nuru masáže pochází z Japonska, kde slovo nuru znamená kluzký a kde je tento typ masáže považován za prastarý erotický rituál často nazývaný jako kluzká masáž. Nic nemůže být intimnější než smyslná masáž, při které nejde jen o pouhé dotyky rukama, ale při které se používá celé tělo k masírování (masáž tělo na tělo). K této masáži se používá Nuru gel s vynikající kvalitou, jemností, úžasnou konzistencí a extrémně dlouhou účinností. Gel je složen z přírodních ingrediencí, které pomáhají uklidnit a regenerovat pokožku a zároveň poskytují mimořádně intenzivní a smyslný požitek. Nuru gel nezanechává stopy a po masáži jde jednoduše smýt vodou. Nuru masáž proto vytváří ideální podmínky pro maximální potěšení a prožitek.

MAGIC NURU
se společnou vířivkou

4100 Kč

90 minut
s jednou masérkou

6200 Kč

90 minut
se dvěma masérkami

MAGIC NURU
se společnou sprchou

2900 Kč

45 minut
s jednou masérkou

4500 Kč

45 minut
se dvěma masérkami


Rezervace


RELAXAČNÍ MASÁŽ
s tantrickými prvky

Smyslná, velice uvolňující masáž celého těla, která nezahrnuje intimní masáž. Tato masáž je vhodná jako opatrný vstup do tantrické masáže. Zahrnuje příjemnou antistresovou masáž hlavy, příjemné hlazení celého těla jemnými doteky prstů, kožešinkou, peříčkem a dalšími pomůckami. Masáž také zahrnuje olejovou masáž celého těla, při které dochází k uvolnění svalového i duševního napětí. Výsledkem masáže je zlepšení nálady a celková regenerace.

HOT TIP Doporučujeme si k této masáži vybrat z Doplňkové nabídky: Perličkovou koupel, Lávové kameny, Masáž Lomi Lomi, Antistresovou masáž hlavy a šíje nebo Relaxační masáž plošek nohou a rukou.


JEDNOTLIVCI

1400 Kč

60 minut

2000 Kč

90 minut

2500 Kč

120 minut

PÁRY

2700 Kč

60 minut

3500 Kč

90 minut

4300 Kč

120 minut


Rezervace


DOPLŇKOVÁ NABÍDKA K RELAXAČNÍM MASÁŽÍM

 • Perličková koupelPerličková koupel

  + 1000 KčJedná o koupel bez masérky a můžete si zvolit, zda koupel budete chtít před nebo po masáži. K času masáže se přičítá 60 minut navíc. Pro páry koupel zahrnuje ovocnou mísu a láhev šampaňského.

 • Antistresová masáž hlavy a šíjeAntistresová masáž hlavy a šíje

  + 500 KčVelice uvolňující masáž hlavy, krku, ramen a horní části paží. Celková masáž je velmi léčivá a zbavuje stresu. Tuto masáž nabízíme pouze u masáží trvajících od 90 minut a více a délka masáže je 30 minut.

 • Lávové kamenyLávové kameny

  + 500 KčProvádí se pomocí speciálních masážních hmatů a teplých lávových kamenů. Celé tělo se díky tomu krásně prohřeje a zrelaxuje. V rámci tantra masáže se masírují lávovými kameny i intimní partie. Tato masáž je velmi příjemná a je příjemným zpestřením tantrické masáže zejména pro pány.

 • Masáž Lomi LomiMasáž Lomi Lomi

  + 500 KčMasáž ztuhlých svalů zad a šíje. Lomi Lomi je speciální masážní technika využívající nejen prstů a dlaní, ale i předloktí. Díky své rytmice a provedení má vysoký terapeutický a relaxační účinek.

 • Relaxační masáž plosek nohou a rukouRelaxační masáž plosek nohou a rukou

  + 500 KčPříjemná masáž, která vychází ze skutečnosti, že se na chodidlech a dlaních nachází mnoho plošek a bodů, které jsou nervovými drahami propojeny s určitou částí těla nebo orgánem. Po masáži se budete cítit odpočatí, uvolnění a plní energie, jako kdybyste absolvovali masáž celého těla. Tuto masáž nabízíme pouze u masáží trvajících 90 minut a více. Délka masáže je 30 minut.


Na vyžádání je možné poskytnout masáž na masážním lehátku.


NABÍDKA DÁRKOVÝCH POUKAZŮ (VOUCHERŮ)

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz

Objednat dárkové poukazy


Obchodní podmínky   Etický kodex   GDPR


Pro rezervaci volejte:
  +420 776 487 273

Pro další informace napište:
  info@tantrarelax.cz

Navštivte naše salóny:
  Brno a Jihlava

Tantra & Relax
© 2023 Tantra & Relax, s.r.o.