SLUŽBY

TANTRA  |  NURU  |  BDSM  |  TANTRA PÁRTY
RELAX  |  VOUCHERY  |  PERMANENTKY


Sluzby01
Sluzby02

TANTRICKÁ MASÁŽ

Intenzivní a smyslná masáž celého těla - Tantrická masáž. Uvolňuje napětí, stres a hluboko uložené bloky. Působí blahodárně na celý organismus, relaxuje tělo i duši a harmonizuje lidský energetický systém. Tantrické masáže jsou rituálem, kdy díky tělesné smyslnosti přijímáte a prohlubujete svou životní energii, naleznete uvolnění a jste plni vzrušení. Tento intimní rituál lze také chápat jako cestu k vlastnímu sebepoznání a sebelásce. Prostřednictvím kultivace sexuální energie rituálně sladíme mysl a tělo do jednoho nebeského celku tak, abyste zažili pocity štěstí, euforie a plné harmonie. Tantrická masáž, to je smyslná krása přítomného okamžiku. Tantrická masáž, to jsou laskavé a vědomé doteky. Tantrická masáž, to je nalezení a přijetí sama sebe.


Pro muže

Pro muže Tantrická masáž udržuje sexuální energii v neustálém proudění. Jde o oslavu mužské energie skrze láskyplný dotyk. Obnovte svou životní sílu a načerpejte zdroj inspirace. Tantrická masáž může pomoci řešit problémy s erekcí a předčasnou ejakulací. Probudíme Vaše smysly a přineseme Vám hluboký spirituální prožitek.

HOT TIP Doporučujeme si k této masáži vybrat z Doplňkové nabídky. Pro maximální prožitek zvolte balíček VIP MUŽI. Ušetřete nákupem Permanentek.

MUŽI

2200 Kč

60 minut

3000 Kč

90 minut

3800 Kč

120 minut

4600 Kč

150 minut

5400 Kč

180 minut


800 Kč

každých 30 minut navíc

ČTYŘRUČNÍ

3300 Kč

60 minut

4500 Kč

90 minut

5700 Kč

120 minut

6900 Kč

150 minut

8100 Kč

180 minut


1200 Kč

každých 30 minut navíc

VIP MUŽI

6700 Kč

s jednou masérkou

9900 Kč

se dvěma masérkami

  Tantrická masáž 150 minut
  Láhev sektu nebo prosecca
  Perličková koupel
  Libovolný výběr doplňků
  Ovocná mísa
  Vodní dýmka


Rezervace   Dárkové poukazy

Pro ženy

Pro ženy Tantrická masáž, to je léčivý vstup do citlivého světa ženské sexuality. Rituálně navozuje hluboké uvolnění, sebepřijetí a lásku k sobě samé. Žena masérka zná citlivou podstatu ženského těla, a díky tomu umí navodit kýžený stav pozvolného plynutí ženské sexuální energie. Nebojte se být hýčkána.

HOT TIP Pro maximální prožitek zvolte balíček VIP ŽENY. Ušetřete nákupem Permanentek.

ŽENY

3000 Kč

90 minut

3800 Kč

120 minut

4600 Kč

150 minut

5400 Kč

180 minut


800 Kč

každých 30 minut navíc

VIP ŽENY

6700 Kč

s jednou masérkou

  Tantrická masáž 180 minut
  Láhev sektu nebo prosecca
  Perličková koupel
  Libovolný výběr doplňků
  Ovocná mísa
  Vodní dýmka


Rezervace   Dárkové poukazy

Pro páry

Pro páry Tantrická masáž, to je rituál prohlubující vzájemnou důvěru. Sdílení společného intimního prožitku a umocněná sexuální energie pozitivně působí na upevnění a oživení vztahu. Tento tantrický rituál bude inspirací pro Váš milostný život. Během něj vnímáte nejen sebe, ale také energii svého partnera. Otevřete své tělo i duši a prolněte svou sexuální energii s partnerem.

HOT TIP Pro maximální prožitek zvolte balíček VIP PÁRY. Ušetřete nákupem Permanentek.

PÁRY

5800 Kč

90 minut

7100 Kč

120 minut

8700 Kč

150 minut

10300 Kč

180 minut


1600 Kč

každých 30 minut navíc

VIP PÁRY

10900 Kč

se dvěma masérkami

  Tantrická masáž 180 minut
  Láhev sektu nebo prosecca
  Perličková koupel
  Libovolný výběr doplňků
  Ovocná mísa
  Vodní dýmka


Rezervace   Dárkové poukazy

Pro manažery

Pro manažery Tantrická masáž umožňuje smyslnou relaxaci a znovunabytí energie. Vyčerpávající práce a stresové prostředí si po čase začne vybírat svou nezbytnou daň. Rituální masáž celého těla s laskavými doteky na hlavě a šíji odbourává hluboké bloky a harmonizuje celé tělo. Uvolněním a směřováním sexuální energie pak navodíme harmonizující stav duše i těla, který je tak potřebný pro manažerské rozhodování.

HOT TIP Tantra masáž 90 minut + Perličková koupel + Antistresová masáž hlavy a šíje

Rezervace   Dárkové poukazy

Pro skupiny

Pro skupiny Tantrická masáž harmonizuje vztahy u jednotlivců v rámci skupiny. Pro posílení energie a vzájemných vztahů lze využít společný tantrický rituál. Je možno takto pojmou netradiční teambuilding, rozloučení se svobodou nebo narozeninovou oslavu. Sexuální energie tak bude umocněna pro všechny zúčastněné a výsledkem bude harmonizující společenství se společným rituálním prožitkem. K dispozici jsou tři masérny v každém salónu.

HOT TIP Chcete netradiční oslavu? Zkuste TANTRA PÁRTY!

Rezervace   Dárkové poukazy


LETNÍ DOPLŇKOVÁ NABÍDKA K TANTRICKÝM MASÁŽÍM

 • TANTRA UV SHOW (zářivá tantra)

  + 500 KčČekejte zážitek, ve kterém se fyzicky přenesete do jiné dimenze. Magická atmosféra plná barevných efektů, která naprosto podtrhne celkový prožitek z celotělové masáže.

 • RITUÁL 5 SMYSLŮ

  + 500 KčTěšte se na další rozměr tantra masáže. Rozezníme všechny vaše smysly. Ponoříme vás do světa plného bohatých chutí, líbezných tónů, rozmanitých doteků a smyslných vůní. Tento doplněk lze zvolit pouze při masáži na 90 min a více.

 • HOT LINGAM (hřejivé potěšení)

  + 500 KčOkořeňte si tantru doslova žhavou novinkou – Coffee beans. Jedná se o gel na lingam se silným hřejivým efektem, který se během chvilky promění ve vzrušující extatické pulzování.

 • Příplatek za noční masáž

  + 500 KčTento příplatek bude přidán k rezervaci, pokud bude masáž zasahovat do časového intervalu 22 - 24 hodin.


DOPLŇKOVÁ NABÍDKA K TANTRICKÝM MASÁŽÍM

 • Perličková koupelPerličková koupel

  + 1000 KčJedná se o společnou koupel, kde vám masérka či masér jemnými doteky prohladí v horké voňavé vodě úplně celé tělo. Je to velice příjemný uvolňující zážitek, při kterém se budete cítit jako znovuzrození. Můžete si zvolit, zda koupel budete chtít před nebo po masáži. Tuto koupel nabízíme pouze u masáží trvajících od 90 minut. Délka koupele je dána délkou masáže.
  Pro páry je koupel bez masérky, zahrnuje ovocnou mísu a láhev šampaňského a k času masáže se přičítá 60 minut navíc.

 • Mycí rituálMycí rituál

  + 500 KčJeště před začátkem masáže je možné si u nás celkový zážitek zpříjemnit mycím rituálem, který spočívá v tom, že vás masérka při sprchování hýčká od začátku až do konce. Zároveň vás umyje osvěžujícím sprchovým gelem nebo peelingem, který vaši pokožku krásně zjemní a před masáží zcitliví.

 • Body to BodyBody to Body

  + 500 KčMasáž tělo na tělo, kdy masérka či masér nepoužívá při masáži pouze ruce, ale i další části svého těla. Masáž je o to intenzivnější.

 • Masáž prostatyMasáž prostaty

  + 500 KčMasáž prostaty je zdraví prospěšná a pro mnohé muže velice vzrušující. Pomáhá také při léčbě hemeroidů, po operacích, odstraňuje psychické napětí a udržuje prostatu zdravou.

 • Dvojitá masáž lingamuDvojitá masáž lingamu

  + 500 KčPři klasické tantrické masáži je masáž lingamu vždy zahrnuta a nejintenzivnější je v závěru masáže. Při zvolení dvojité masáže lingamu, masáž probíhá hned na začátku, čímž se každý hned zbaví napětí a celkový proud energie je po celou dobu masáže ještě silnější. Masáž lingamu poté probíhá i ke konci masáže.

 • Zpětná masáž masérkyZpětná masáž masérky

  + 500 KčPokud toužíte krásné pocity z masáže masérce opětovat, i toto je v našem salónu možné. Jedná se o zpětnou masáž masérky. Vždy je ovšem nutné si před masáží s masérkou domluvit, jak bude tato zpětná masáž probíhat. Masáž by vždy měla být provedena v souladu s naším etickým kodexem a s respektem a úctou k osobním hranicím masérky.

 • Antistresová masáž hlavy a šíjeAntistresová masáž hlavy a šíje

  + 500 KčVelice uvolňující masáž hlavy, krku, ramen a horní části paží. Celková masáž je velmi léčivá a zbavuje stresu. Tuto masáž nabízíme pouze u masáží trvajících od 90 minut a více a délka masáže je 30 minut.

 • Lávové kamenyLávové kameny

  + 500 KčProvádí se pomocí speciálních masážních hmatů a teplých lávových kamenů. Celé tělo se díky tomu krásně prohřeje a zrelaxuje. V rámci tantra masáže se masírují lávovými kameny i intimní partie. Tato masáž je velmi příjemná a je příjemným zpestřením tantrické masáže zejména pro pány.

 • Masáž Lomi LomiMasáž Lomi Lomi

  + 500 KčMasáž ztuhlých svalů zad a šíje. Lomi Lomi je speciální masážní technika využívající nejen prstů a dlaní, ale i předloktí. Díky své rytmice a provedení má vysoký terapeutický a relaxační účinek.

 • Relaxační masáž plosek nohou a rukouRelaxační masáž plosek nohou a rukou

  + 500 KčPříjemná masáž, která vychází ze skutečnosti, že se na chodidlech a dlaních nachází mnoho plošek a bodů, které jsou nervovými drahami propojeny s určitou částí těla nebo orgánem. Po masáži se budete cítit odpočatí, uvolnění a plní energie, jako kdybyste absolvovali masáž celého těla. Tuto masáž nabízíme pouze u masáží trvajících 90 minut a více. Délka masáže je 30 minut.


Na vyžádání je možné poskytnout masáž na masážním lehátku.


MAGIC NURU MASÁŽ

Nuru masáže pochází z Japonska, kde slovo nuru znamená kluzký a kde je tento typ masáže považován za prastarý erotický rituál často nazývaný jako kluzká masáž. Nic nemůže být intimnější než smyslná masáž, při které nejde jen o pouhé dotyky rukama, ale při které se používá celé tělo k masírování (masáž tělo na tělo). K této masáži se používá Nuru gel s vynikající kvalitou, jemností, úžasnou konzistencí a extrémně dlouhou účinností. Gel je složen z přírodních ingrediencí, které pomáhají uklidnit a regenerovat pokožku a zároveň poskytují mimořádně intenzivní a smyslný požitek. Nuru gel nezanechává stopy a po masáži jde jednoduše smýt vodou. Nuru masáž proto vytváří ideální podmínky pro maximální potěšení a prožitek.

JEDNOTLIVCI

3100 Kč

45 minut se společnou sprchou

4300 Kč

90 minut se společnou vířivkou

ČTYŘRUČNÍ

4700 Kč

45 minut se společnou sprchou

6400 Kč

90 minut se společnou vířivkou


Rezervace


DARK TANTRA (BDSM)DARK TANTRA
masáž s prvky BDSM

DARK TANTRA (BDSM)

Díky DARK TANTŘE se můžeme ponořit do našich temných stínů. Skrze praktiky BDSM můžeme transformovat emoce strachu, viny či studu do stavů potěšení, klidu, sebepřijetí a katarze. Pro spoustu lidí je tento typ doteku jeden ze způsobů, jak se naprosto uvolnit, dostat se do blahodárné přítomnosti a vnímat sama sebe.

Průběh masáže se vždy přizpůsobí vašim potřebám, představám a hranicím. Vše je důležité si v rozhovoru před masáži probrat a nastavit si tak, aby vše bylo v souladu s vámi i s masérkou, či masérem. Základem všeho je úcta, vědomý souhlas, laskavost a vzájemný respekt.

DARK TANTRA masáž začíná stejně jako u tantra masáže rituálem, ve kterém si můžete užívat vášnivou hru s dominancí a submisí. Celá masáž je velmi intuitivní. Můžete se těšit na autentickou atmosféru, střídání dynamiky a prozkoumání vašich hranic skrze nejrůznější typy doteků. Od velmi jemných po velmi silné a dráždivé. Po celou dobu masáže pracujeme se sexuální energii, kterou díky těmto technikám můžeme velmi dobře rozvést do celého těla. Masáž je zakončena celotělovou olejovou masáží, kterou je možné u mužů po domluvě proložit i masáží prostaty.

V rámci ceny DARK TANTRA masáže dáváme u mužů možnost výběru ze dvou doplňků, a to masáž prostaty, nebo dvojitou masáž lingamu. U masáže pro ženy je možné si k této masáži vybrat libovolný doplněk. Výběr doplňků vždy závisí na vzájemné domluvě před masáží.

DARK TANTRA může obsahovat?

 • Omezení pohybu a smyslů (zavázání očí, svázání rukou).
 • Dominance a submise.
 • Hraní si s bolestí.
 • Použití důtek, bičíků, plácaček.

JEDNOTLIVCI

4000 Kč

90 minut

4800 Kč

120 minut

5600 Kč

150 minut

6400 Kč

180 minut


800 Kč

každých 30 minut navíc

ČTYŘRUČNÍ

6000 Kč

90 minut

7200 Kč

120 minut

8400 Kč

150 minut

9600 Kč

180 minut


1200 Kč

každých 30 minut navíc


Rezervace


TANTRA PÁRTY

Slavíte narozeniny, rozlučku se svobodou, pořádáte večírek s kolegy, či chcete prožít dámskou jízdu v netradičním stylu?

Připravili jsme pro vás výjimečný zážitek v podobě tantra masáží pro více osob.

V rámci TANTRA PARTY balíčku budete mít nachystaný welcome drink, drobné občerstvení, láhev sektu či prosecca a na přání vodní dýmku. Vy a vaši přátelé pak prožijí smyslnou tantrickou masáž od našich masérek či masérů.

Jak TANTRA PARTY objednat?

 • Vyberte si variantu balíčku TANTRA PARTY.
 • Pro rezervaci nám zavolejte nebo napište e-mail. Vzhledem k náročnější logistice nelze tuto službu objednat přes náš rezervační systém a je nutné ji uhradit předem.
 • Pokud máte konkrétní představu, jak byste takovou oslavu chtěli prožít, či máte speciální požadavky, ozvěte se nám. Jsme otevřeni všemu a uděláme maximum, abyste byli spokojeni.

PRO 2 OSOBY

7800 Kč

  Pro oslavence tantra masáž
na 120 minut plus
vířivá vana a body to body.

  1x tantra masáž na 90 minut
plus jeden doplněk dle výběru.

  Welcome drink, ovocná mísa,
vodní dýmka, sekt.

  Možnost šampaňského
za zvýhodněnou cenu 1500 Kč.

PRO 3 OSOBY

10800 Kč

  Pro oslavence tantra masáž
na 120 minut plus
vířivá vana a body to body.

  2x tantra masáž na 90 minut
plus jeden doplněk dle výběru.

  Welcome drink, ovocná mísa,
vodní dýmka, sekt.

  Možnost šampaňského
za zvýhodněnou cenu 1500 Kč.


Rezervace


RELAXAČNÍ MASÁŽ
s tantrickými prvky

Smyslná, velice uvolňující masáž celého těla, která nezahrnuje intimní masáž. Tato masáž je vhodná jako opatrný vstup do tantrické masáže. Zahrnuje příjemnou antistresovou masáž hlavy, příjemné hlazení celého těla jemnými doteky prstů, kožešinkou, peříčkem a dalšími pomůckami. Masáž také zahrnuje olejovou masáž celého těla, při které dochází k uvolnění svalového i duševního napětí. Výsledkem masáže je zlepšení nálady a celková regenerace.

HOT TIP Doporučujeme si k této masáži vybrat z Doplňkové nabídky: Perličkovou koupel, Lávové kameny, Masáž Lomi Lomi, Antistresovou masáž hlavy a šíje nebo Relaxační masáž plošek nohou a rukou.


JEDNOTLIVCI

1500 Kč

60 minut

2100 Kč

90 minut

2700 Kč

120 minut

600 Kč

každých 30 minut navíc

PÁRY

2900 Kč

60 minut

4100 Kč

90 minut

5300 Kč

120 minut

1200 Kč

každých 30 minut navíc


Rezervace


DOPLŇKOVÁ NABÍDKA K RELAXAČNÍM MASÁŽÍM

 • Perličková koupelPerličková koupel

  + 1000 KčJedná se o koupel bez masérky a můžete si zvolit, zda koupel budete chtít před nebo po masáži. K času masáže se přičítá 60 minut navíc. Pro páry koupel zahrnuje ovocnou mísu a láhev šampaňského.

 • Antistresová masáž hlavy a šíjeAntistresová masáž hlavy a šíje

  + 500 KčVelice uvolňující masáž hlavy, krku, ramen a horní části paží. Celková masáž je velmi léčivá a zbavuje stresu. Tuto masáž nabízíme pouze u masáží trvajících od 90 minut a více a délka masáže je 30 minut.

 • Lávové kamenyLávové kameny

  + 500 KčProvádí se pomocí speciálních masážních hmatů a teplých lávových kamenů. Celé tělo se díky tomu krásně prohřeje a zrelaxuje. V rámci tantra masáže se masírují lávovými kameny i intimní partie. Tato masáž je velmi příjemná a je příjemným zpestřením tantrické masáže zejména pro pány.

 • Masáž Lomi LomiMasáž Lomi Lomi

  + 500 KčMasáž ztuhlých svalů zad a šíje. Lomi Lomi je speciální masážní technika využívající nejen prstů a dlaní, ale i předloktí. Díky své rytmice a provedení má vysoký terapeutický a relaxační účinek.

 • Relaxační masáž plosek nohou a rukouRelaxační masáž plosek nohou a rukou

  + 500 KčPříjemná masáž, která vychází ze skutečnosti, že se na chodidlech a dlaních nachází mnoho plošek a bodů, které jsou nervovými drahami propojeny s určitou částí těla nebo orgánem. Po masáži se budete cítit odpočatí, uvolnění a plní energie, jako kdybyste absolvovali masáž celého těla. Tuto masáž nabízíme pouze u masáží trvajících 90 minut a více. Délka masáže je 30 minut.


Na vyžádání je možné poskytnout masáž na masážním lehátku.


NABÍDKA DÁRKOVÝCH POUKAZŮ (VOUCHERŮ)

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz

Objednat dárkové poukazy


PERMANENTKY

Pro nákup permanentek musíte mít aktivní Zákaznický účet,
ve kterém v menu Permanentky najdete přehled všech zakoupených nebo nabízených permanentek.
Platnost permanentky je 6 měsíců a je možné ji sdílet více zákazníky.
Uplatnění permanentky je při rezervaci služby (bez doplňků), kdy zvolíte úhradu permanentkou.
Pokud si rezervujete službu, která je obsažena v nějaké permanentce,
pak vám ji systém nabídne k zakoupení a automaticky odečte rezervovanou službu z permanentky.


MUŽI

9000 Kč

9800 Kč

Obsahuje tantrické masáže:
1x 120 minut
2x 90 minut

ŽENY

11400 Kč

12200 Kč

Obsahuje tantrické masáže:
1x 150 minut
2x 120 minut

PÁRY

21300 Kč

22900 Kč

Obsahuje tantrické masáže:
1x 150 minut
2x 120 minutObchodní podmínky   Etický kodex   GDPR


Pro rezervaci volejte:
  +420 776 487 273

Pro další informace napište:
  info@tantrarelax.cz

Navštivte naše salóny:
  Brno a Jihlava

Tantra & Relax
© 2024 Tantra & Relax, s.r.o.