KURZY


AKADEMIE VĚDOMÉHO DOTEKU

KURZY CELOSTNÍCH MASÁŽÍ

Žijeme v době, kdy je hlubokého a vědomého mezilidského kontaktu vzhledem k uspěchané době čím dál tím méně. Mnoho z nás zapomnělo, jak naslouchat svému tělu a vnímat jeho skutečné potřeby. V našich vztazích se často objevuje mnoho zbytečných problémů kvůli nejasné komunikaci a nezvládnutí emocí. Potkáváme se s lidmi, kterým dotek v životě nesmírně chybí. Přichází k nám ženy, muži, ale i páry, kteří hledají možnosti, jak lépe sami sobě naslouchat a porozumět si nejen v intimní oblasti, ale celkově v životě.

„Dotek je klíčem, který otevírá cestu k důvěře, k pocitu, že jsme přijímáni a milováni."

Vnímáme, že umění vědomé masáže má velký význam pro spoustu lidí a jsme často při tom, kdy se lidem skrze vědomý dotek mění život v krásnější a harmoničtější. To vše nám dodává smysluplnost, pocit radosti a uspokojení z naší práce.

Na základě našich zkušeností jsme proto vytvořili soubor praktických workshopů, jejichž hlavním cílem je vás inspirovat a ukázat vám možnosti, jak se naučit skrze dotek primárně vnímat sami sebe, naslouchat druhým, respektovat hranice a vyjadřovat co nejjasněji své emoce a potřeby.


Pro více informací navštivte nové stránky kurzů Akademie Doteku


Akademie vědomého doteku


Akademie vědomého doteku